Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

Przypominamy, że jutro upływa termin zgłoszeń na Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez przeszkody, które w najbliższy weekend odbędą się w hali zakrzowskiego GOSiRu. W ramach HZRiT-B rozegrane zostanąkonkursy kwalifikacyjne Halowego Pucharu Opolszczyzny 2018. Zgłoszeń należy dokonywać poprzez panel na stronie zawodykonne.com

Zwyciężczynią Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów została Anna Łukasik na Dean Martin (208,551 %), drugie miejsce zajęła Dagmara Kopeć na Butterfly, a trzecie Alicja Pachulska na Bentamo 2. Wyniki rundy HPŚO można znaleźć TUTAJ.

Natalia Garbowska na Lunie (LKJ Lewada Zakrzów) z notą 199,284 % zwyciężyła w Halowym Pucharze Śląska Opolskiego, drugie miejsce dla reprezentantki Klubu Jeździeckiego Profit Orzesze Wiktorii Loski na Dobrym Duchu (192,544 %), a miejsce trzecie wywalczyła Kaja Koszowska na Hunie I (191,824 %) z LKJ Lewada Zakrzów. Klasyfikację końcową Halowego Pucharu Śląska Opolskiego Juniorów można znaleźć TUTAJ.

Monika Bartyś na Casparze (KJ Golden Dream) z notą łączną 138,342 % Mistrzynią Polski Seniorów w Paraujeżdżeniu 2017, srebrny medal zdobył Maciej Bigaj i Grojec R (KS Faruk) 134,749 %, a brązowy Magdalena Cycak na Sybilli (KJ Picador) 132,326 %. W Mistrzostwach Polski w Paraujeżdżeniu w kategorii juniorów zwyciężyła para Patryk Żukowski i Menager (124,750 %), Wicemistrzynią została Aleksandra Twardowska na Mohorcie (118,020 %), a trzecie miejsce zajęła Agnieszka Wawrzyniak na Wanilii (113,292 %). Komplet wyników z XIII Mistzrostw Polski w Paraujeżdżeniu można znaleźć TUTAJ.

W drugim dniu HZOiR-A w poszczególnych konkursach zwyciężali:
P-3 - Kaja Koszowska i HORMON PONYSPORT 68,125 %
L-2 - Mateusz Cichoń i CASSIDY 68,523 %
P-1 - Mateusz Pola i DOMINATOR P 70,400 %
D-2 - Karolina Mazurek i ESPLANADA 69,000 %
N-5 - Natalia Kubacka i WESTA 64,071 %
C-1 ZR - Karolina Mazurek i MATCHO BOY 66,324 %
C-1 ZO - Anna Łukasik i DEAN MARTIN 68,088 %
CC-2 ZR - Maria Szmidt i DON CASPAL 61,974 %
CC-2 ZO - Katarzyna Popiołek i GALAPAGOS 64,737 %
CC-5 - Izabela Dyrek- Matuszewska i KOLIBRI'S AS II 66,316 %
Po pierwszych półfinałach Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w kategorii juniorów prowadzi Natalia Garbowska na LUNIE 67,400 %, a w kategorii seniorów Anna Łukasik i DEAN MARTIN 68,088 %. Jutro drugie półfinały HPŚO oraz półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdzeniu. Zawody rozpoczniemy o 7:30, a komplet wyników z czwartku i piątku oraz listy startowe na sobotę można znaleźć TUTAJ.

Za nami pierwszy dzień Halowych Zawodów Ogólnopolskich i Regionalnych w Ujeżdżeniu. Zwycięzcy dzisiejszych konkursów:
L1 - Zofia Basińska na San Siro (KKJ) 68, 684%
D1 - Karolina Mazurek i Esplanada (Sudecki LKJ Książ) 70,321%
P6 - Kaja Koszowska na Hormon Ponysport (LKJ Lewada Zakrzów) 67,396%
N4 - Natalia Kubacka i Vesta (Stowarzyszenie Sportowe Vidavia) 63,750%
CC1 - Monika Cierpicka i Muskar (Sudecki LKS Książ) 64,954%
CC4 - Katarzyna Popiołek na Galapagosie (LKJ Lewada Zakrzów) 65,351%
CS1 - Natalia Badura na Marco (LKJ Lewada Zakrzów) 62,325%
Jutro rozegrane zostaną między innymi pierwsze półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego, zawody rozpoczną się o 7:30. Komplet wyników z pierwszego dnia oraz listy startowe na piątek można znaleźć TUTAJ.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy