Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Wyniki trzeciego Pucharu Lewady 2014

Dzisiaj na zakrzowskim czworoboku czterdzieści jeden par rywalizowało w trzecich w tym roku zawodach z cyklu Puchar Lewady 2014. W kategorii juniorów młodszych zwyciężył Michał Kozan na Oliwerze (61,364%), druga była Natalia Kaniak (61,136%), a trzecia Natalia Czerwińska na Nurcie (60,227%). Po trzech startach prowadzi Kaja Koszowska (180,455%) przed Martą Sitek (178,183%) i Adrianną Golec (176,363%).

Najlepszą juniorką była dzisiaj Anna-Maria Jaromin na Demeter (68,200%), która wyprzedziła Sarę Bochenek na Demeter (65,400%) i Wiktorię Łuszczyńską na Japonce (65,000%). Po trzech startach na prowadzenie wysunęła się Anna-Maria Jaromin (188,600%), drugi jest Kuba Gryglak (182,200%), a trzecia Magdalena Świerczyńska (180,000%).

W kategorii seniorów pierwsze miejsce zajęła Barbara Maj na Krusie (62,353%), na drugim miejscu uplasował się Krzysztof Kośmider na Zidanie (60,882%), a na trzecim Asenata Adamus na Krusie i Anna Oleszczak na Zidanie (60,558%). Po trzech edycjach Pucharu Lewady w kategorii seniorów prowadzi Asenata Adamus (178,970%), przed Magdaleną Tomków-Bednarską (178,382%) i Anną Oleszczak (178,275%).

Ostatnie zawody o Puchar Lewady po wakacjach - 14 września, wyrównany, wysoki poziom zawodników z całą pewnością dostarczy nam emocji do samego końca. Z wynikami z dzisiejszych konkursów i całego Pucharu Lewady 2014 można zapoznać się poniżej.