Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

      

 

Zwycięstwo Beaty Stremler w Mannheim!

Ogromnym sukcesem zakończyły się dla zawodniczki naszego klubu Beaty Stremler Zawody Międzynarodowe w Ujeżdżeniu w Mannheim ( Niemcy). Beata Stremler na jedenastoletnim wałachu Rubicon D zwyciężyła w piątek w konkursie Grand Prix z wynikiem 72,04%, pokonując 28 par, natomiast w sobotę w konkursie Grand Prix Special zawodniczka Lewady zajęła drugą lokatę z wynikiem 70,03%.
Sukces Beaty Stremler jest tym większy, że był to dopiero drugi start Rubicona D w Grand Prix i debiut w Grand Prix Special. Na zawodach w Mannheim Beata Stremler zapewniła sobie start w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w sierpniu we Francji. Kwalifikacje na MŚ zdobyła już wcześniej druga zawodniczka naszego klubu Żaneta Skowrońska, zatem wszystko wskazuje na to, że w tej prestiżowej imprezie zobaczymy aż dwie nasze amazonki.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy