Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

         

 

Podsumowanie roku 2023 w OZJ

Wczoraj odbyło się roczne podsumowanie Opolskiego Związku Jeździeckiego, na którym doceniono osiągnięcia naszych zawodników i trenerów. Pierwsze miejsce w rankingu ujeżdżenia OZJ 2024 zdobyła Maria Stelmaszyk - młody jeździec, na drugim miejscu uplasowała się juniorka młodsza Zofia Kaczmarek, a trzeci był najlepszy z seniorów Filip Poszumski, a czwarta najlepsza z juniorek Veronica Pawluk. Trenerem roku została Magdalena Jura, a klubem LKJ Lewada.
W minionym roku Lewada zdobyła dziewięc medali Mistrzostw Polski, trzy nasze zawodniczki startowały na Mistrzostwach Europy, a Magdalena Jura, Żaneta Skowrońska-Kozubik i Marta Sobierajska były członkami czteroosobowej polskiej drużyny, która wywalczyła kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy