Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Halowe Mistrzostwa Polski 2023 - dzień drugi

Za nami drugie półfinały rozgrywanych w Radzionkowie Halowych Mistrzostw Polski oraz Halowego Pucharu Polski w Ujeżdżeniu. Zosia Kaczmarek na Lady Legende ze świetnym wynikiem (78,215%) wygrała drugi półfinał w kategorii Dzieci i powiększyła swoją przewagę nad drugą parą do 9,9%. Taja Zoll na I'm a Dreamer VH Bloemenhof nie ukończyła drugiego półfinału i zakończyła dzisiaj rywalizację w HMP Juniorów. W drugim półfinale Młodych Jeźdźców ponownie najlepsza była Maria Stelmaszyk na Despacito 18 (67,421%), jej przewaga nad drugą para wynosi już 11,4%. W Pucharze Polski Seniorów Natalia Badura na Marco z notą 69,079% była dzisiaj druga i po dwóch półfinałach plasuje się na drugim miejscu, ze staratą 0,8% do liderki. Filip Poszumski na Raulu (67,368%) zajął dzisiaj czwarte miejsce i przesunął się w klasyfikacji seniorów na piąte miejsce. Jutro finały, za naszych zawodników trzymamy kciuki o:
09:34 - Zofia Kaczmarek i Lady Legende
13:12 - Natalia Badura i Marco
13:36 - Filip Poszumski i Raul
14:08 - Maria Stelmaszyk i Despacito