Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

CDI Zakrzów 2021 zakończone!

W najważniejszym konkursie zawodów - Grand Prix Freestyle CDI-W o Puchar Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa - zwyciężyła faworytka, aktualna Mistrzyni Olimpijska, reprezentantka Niemiec Jessica von Bredow-Werndel ze świetnym wynikiem 78,780%. Na drugim miejscu uplasowała się Australijka Kristy Oatley na Du Soleil (77,575%), a na trzecim para z Austrii Timna Zach i Farant (77,530%). Najwyżej z Polaków na miejscu szóstym uplasowała się aktualna Mistrzyni Polski - Katarzyna Milczarek na Guapo (75,305%).
Rose Oatley i Rock Revolution (76,983%) zyciężyła w trzecim, finałowym konkursie CDIJ - Junior Freestyle o nagrodę Stadniny Koni Dębno, na drugim i trzecim miejscu pary z Polski: Natalia Plata i Dolcetto (75,058%) oraz Tatiana Bierieżnow i Romantica (73,575%).
W zamykającym zawody CDI Zakrzów konkursie Intermediate I Freestyle o nagrodę firmy Adamus - zwyciężyła para z Litwy Sandra Sysojeva i Found Boy z wynikiem 76,817%, drugie miejsce zajęła para z Niemiec Julia Schönherr na Farfarello M (73,917%), a trzecie miejsce wywalczyła austriacka para Jeannine Christof na Jerome O (73,400%). Najwyższe miejsce z Polaków - siódme - zajęła Anna Grygier-Wójtowicz i Shadow (70,192%). Komplet wyników z zawodów można znaleźć na www.cdizakrzow.com