Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

CDI Zakrzów - dzień trzeci

W finałowym konkursie rundy Pony - Pony Freestyle o nagrodę Fair Play - zwyciężyła reprezentantka Danii Signe Munch Wiberg na Noerlunds Vladimir (75,842%), druga była niemiecka para Rose Oatley na Herzkoenig NRW (73,883%), na trzecia Dukna Anna Have Larsen-Ledet i Nyholts Dundee (73,350%). Najwyżej z Polaków - na miejscu ósmym - Oliwia Stolarska i Vista Ponysport z wynikiem 66,517%.
Druga zawodniczka w rankingu FEI Dzieci - Johana Vasaryova z Czech, startująca na Firestone zwycięstwem (78,602%) w konkursie finałowym pożegnała się ze startami w kategorii Dzieci. W konkursie Children Individual o nagrodę firmy Fair Play druga była Veronika Sedlackova na Givesta M.H. (77,847%) z Republiki Czeskiej, a trzecia Zofia Kaczmarek na Lady Legende (75,949%).
W konkursie Intermediate I o nagrodę Stadniny Koni Ochaby zwyciężyła para z Litwy Sandra Sysojeva na Found Boy z wynikiem 71,079%, identyczną notę otrzymała Lena Waldmann na Dimagico z Niemiec, a na trzecim miejscu uplasowała się Elin Aspnas na Grand Charmeur (70,686%) ze Szwecji. Najlepiej z Polaków zaprezentował się Hubert Jankowski na First Class (68,677%), który zajął czwarte miejsce.
W konkursie finałowym rundy Młodych Jeźdźców - Young Rider Freestyle o nagrodę firmy Fasing S.A. - zwyciężyła Amalie Skov Christensen na Sandbaek's Wonder Hitt z Danii (75,317%), na drugim miejscu uplasowała się Aurelia von Mauberg na Diamo Dream (72,475%), a na trzecim Felix Artner na Auheim's Divine Etincelle z Austrii (72,425%).
Jutro konkursy CDI Zakrzów rozpoczynamy do Grand Prix Freestyle o godzinie 8:00. Zapraszamy na relację on-line realizowaną przez Świat Koni, komplet wyników z soboty oraz listy startowe na niedzielę można znaleźć na stronie www.cdizakrzow.com