Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

HPO-B 2020 zakończone!

Przemysław Czekaj na Quintusie (85 pkt) złotym medalistą Halowego Pucharu Opolszczyzny w kategorii Duża Runda, srebro dla Elizy Masny i Cherokee (71 pkt), a brąz dla Martyny Rostek i Bravehearta (50 pkt). Zwyciężczynią Małej Rundy HPO została Emilia Zawadzka na Artemidzie BH (214 pkt), drugie miejsce wywalczyła Lena Uryga i T-Star Z (205 pkt), a trzecie Kamila Czartoryska i Burzanna DI (204 pkt). W Amatorskiej Rundzie HPO tiumfowała Oliwia Gut na Karino (184 pkt), na drugim miejscu uplasowała się Kinga Szymańska na Lanosie (121 pkt), a na trzecim Magdalena Maryszczak na Lunie (103 pkt). W kategorii Nadzieje Jeździeckie złoty medal zdobyła Milena Kostrzewa na Armanim (152 pkt), srebrny Maja Rosińska na Mon Cherry (123 pkt), a brązowy Michalina Czarkowska na Vossie (109 pkt).
W konkursach zwykłych Zawodów Regionalnych zwyciężali: w klasie "N" Bartosz Bomba i Prince, w klasie "P" Paulina Biskup i Sisi Sza , a w klasie "L" Kinga Drewniany i Canaster.
Na kolejne Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszkody zapraszamy do Zakrzowa w ostatni weekend listopada, a z kompletem wyników z HPO i konkursów HZRiT-B zapoznać można się na stonie ZawodyKonne.