Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

Mamy to!

W dobiegający końca weekend w Radzionkowie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski w Ujeżdżeniu 2020. Na imprezie tej nasz klub reprezentowany był przez osiem par, które rywalizowały w kategoriach Seniorów, Młodych Jeźdźców i Juniorów. Zawody zakończyły się największym sukcesem klubu od poczatku jego istnienia, z Radzionkowa wróciliśmy z czterema medalami. W kategorii juniorów Julia Rogowska na Da Capo zdobyła swój trzeci medal Mistrzostw Polski, tym razem srebrny. Weronika Frąckowiak i Dreamcat rywalizowali w kategorii młodych jeźdźców, zawodniczka naszego klubu wywalczyła swój pierwszy medal Mistrzostw Polski. W najbardziej prestiżowej kategorii senorów, po bardzo wyrównanej walce Magdalena Jura na Ronie sięgnęła po złoto, które jest jej pierwszym medalem w karierze. Na drugim stopniu podium stanęła Żaneta Skowrońska-Kozubik, dla której tegoroczne srebro jest jedenastym seniorskim, a piętnastym w całej karierze medalem Mistrzostw Polski.      

Magdalena Jura - złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów 2020
Żaneta Skowrońska-Kozubik - srebrny medal Mistrzostw Polski Seniorów 2020
Weronika Frąckowiak - srebrny medal Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców 2020
Julia Rogowska - srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów 2020

Mirosław Betka - IV miejsce MP Seniorów
Jagoda Dąbrowska - V miejsce MP Młodych Jeźdźców
Małgorzata Malkusch - IX miejsce MP Młodych Jeźdźców
Maria Stelmaszyk - V miejsce MP Juniorów

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy