Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

AKTUALNOŚCI

W październiku zawodnicy ujeżdżenia z Opolszczyzny rywalizowali na czworobokach w Lesznie, Wrocławiu, Zbrosławicach i Zakrzowie. W pierwszej dziesiątce rankingu doszło do jednej zmiany, po startach na CDI w Zakrzowie Katarzyna Popiołek na Galapagosie powróciła na "fotel" lidera. Ranking na koniec października prezentuje się następująco:
1. Katarzyna Popiołek, Galapagos - 2467,6 pkt
2. Miroslaw Betka, Fallow Me - 2376,9 pkt
3. Miroslaw Betka, Adrenalin - 1955,4 pkt
4. Żaneta Skowrońska-Kozubik, Romantic P - 1939,5 pkt
5. Jagoda Dąbrowska, Attact With Me - 1657,5 pkt (młody jeździec)
6. Julia Rogowska, Da Capo - 1444,9 pkt (junior)
7. Joanna Jawor, Cinamon - 1213,7 pkt
8. Żaneta Skowrońska-Kozubik, Duiso - 1119,4 pkt
9. Maria Stelmaszyk, Londano - 1064,7 pkt (junior)
10. Weronika Frąckowiak Dreamcat - 997 pkt (młody jeździec)
Z całym rankingiem można zapoznać się na stronie Opolskiego Związku Jeździeckiego.

HPŚO-A 2019 zakończony!

17 listopad, 2019

Natalia Badura na Solaris Ventus (200,814%) złotą medalistką Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów, srebrny medal dla Małgorzaty Malkusch na Keiser Rubin (198,479%), a brązowy dla Karoliny Jatkowskiej na Sarumanie GT (193,989%). W katerorii juniorów zwyciężyła Martyna Butryn na Q10 (203,599%), na drugim miejscu uplasowała się Agata Żabska i Dumka na Dwa Serca (198,484%), a na trzecim Weronika Wiącek na Blask Aron (195,893%). Komplet wyników z zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne.
Zwycięzcy poszczególnych konkursów z trzeciego dnia zawodów:
ZR 31 - L-3 - Maja Włodarkiewicz i Primo J - 68,636%
ZR 32 - P-3 - Martyna Butryn i Q10 (JKS Stajnia Brzózki) - 69,375%
ZR 33 - N-6 - Kamil Puliński i Frodo G (KJ Lider Radzionków) - 68,171%
ZO 34 - D-4 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,594%
ZO 35 - N-7 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,208%
ZR 36 - C-4 - Natalia Stodoła i Drakar (KJ Dera) - 65,350%
ZO 37 - C-4 - Natalia Badura i Solaris Ventus (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,635%
ZO 39 - CC-6 - Małgorzata Malkusch i Lanzelot (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,100%
ZO 40 - CC-7 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 68,650%
ZO 41 - CS-1 - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 62,093%

Po dwóch dniach rywalizacji na zakrzowskim czworoboku w Halowym Pucharze Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Anna Mierzwińska na Darko (138,606%) przed Natalią Badurą na Solaris Ventus (133,189%) i Małgorzata Malkusch na Keiser Rubin (132,479%). W katerorii juniorów prowadzi Martyna Butryn na Q10 (134,224%), na drugim miejscu plasuje się Agata Żabska i Dumka na Dwa Serca (131,609%), a na trzecim Magdalena Doniec na Gonzo (131,118%). Jutro starty rozpoczynamy o 8:00 konkursem klasy D-4. Komplet list startowych na jutro i wyniki z dwóch dni zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne.
Zwycięzcy poszczególnych konkursów z drugiego dnia zawodów:
ZR 17 - L-2 - Zofia Basińska i Sisi (SS Vidavia) - 69,659%
ZR 18 - P-2 - Anna Mierzwińska i Fibonacci (KJ Pegaz) - 73,182%
ZR 19 - N-5 - Kamil Puliński i Frodo G (KJ Lider Radzionków) - 68,500%
ZO 20 - D-3 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,778%
ZO 21 - N-3 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport (LKJ Lewada Zakrzów) - 65,110%
ZR 22 - C-3 - Anna Mierzwińska i Darko (KJ Pegaz) - 69,237%
ZO 23 - C-3 - Karolina Mazurek i Lider (Sudecki LKJ Książ) - 69,649%
ZO 25 - CC-3 - Małgorzata Malkusch i Lanzelot (LKJ Lewada Zakrzów) - 64,912%
ZO 26 - CC-5 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 68,553%
ZO 27 - CS-1 - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 64,386%

Po pierwszych półfinałach Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Anna Mierzwińska na Darko (69,369%) przed Natalią Badurą na Solaris Ventus (66,171%) i Małgorzatą Malkusch na Keiser Rubin (65,856%). W katerorii juniorów prowadzi Laura Mazurek na Hope (67,300%), a na drugim miejscu plasują się Martyna Butryn na Q10 i Magdalena Doniec na Gonzo (66,800%). Jutro starty rozpoczynamy o 8:00 konkursem klasy L-2. Komplet list startowych na jutro i wyniki z pierwszego dnia zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne. Zwycięzcy poszczególnych konkursów z pierwszego dnia zawodów:
ZR 3 - L-1 - Maja Włodarkiewicz i Primo J - 67,237%
ZR 4 - P-1 - Anna Mierzwińska i Fibonacci (KJ Pegaz) - 70,800%
ZR 5 - N-4 - Kamil Puliński i Ginger (KJ Lider Radzionków) - 68,264%
ZO 6 - D-2 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,222%
ZO 8 - C-2 - Anna Mierzwińska i Darko (KJ Pegaz) - 69,369%
ZO 9 - C-2 - Natalia Badura i Solaris Ventus (LKJ Lewada Zakrzów) - 66,171%
ZR 10 - CC-1 - Karolina Mazurek i Lider (Sudecki LKJ Książ) - 65,972%
ZO 11 - CC-2 - Ewelina Gos i Gold Quoterback (SK Dębno) - 66,009%
ZO 12 - CC-4 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,281%
ZO 13 - CS-1A - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 64,605%

Już jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczną się Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu oraz pierwsze półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu 2019. Zawodników i szefów ekip prosimy o zapoznanie się z BRAKIEM DOKUMENTACJI. Listy startowe na piątek, a od jutra także wyniki on-line, znaleźć można na stronie ZawodyKonne.com.

Zapraszamy na szkolenia dla instruktorów Polskiego Zwiazku Jeździeckiego:
- 29 listopada - 8 grudnia kurs Instruktorów Jeździectwa Powszechnego PZJ (nr T/U/J/102/2019),
- 8 grudnia egzamin na Instruktora Szkolenia Podstawowego (nr T/U/J/103/2019), przeznaczony dla uczestników kursu posiadających minimum srebrną odznakę jeździecką PZJ oraz dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje, które posiadają srebrną odznakę jeździecką PZJ oraz uprawnienia Instruktora Jeździectwa Powszechnego PZJ, albo instruktora IRR nadane przez MS lub TKKF.
Wymagania dotyczące kandydatów na instruktorów, kartę zgłoszenia, cenę i pozostałe informacje można znaleźć TUTAJ

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy