Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

Komplet wyników z półfinałów Halowego Pucharu Opolszczyzny w skokach przez przeszkody oraz pierwszego dnia Zawodów Regionalnych i Towarzyskich można znaleźć na stronie ZawodyKonne. Jutro zawody rozpoczynamy o 9:00 towarzskim konkursem dokładności (wysokość przeszkód do 60cm), a zaraz potem pierwszy z finałów HPO - Nadzieje Jździeckie. Listy startowe na niedzielę można znaleźć TUTAJ. Przypominamy, że w nocy zmieniamy czas - śpimy godzinę krócej.

Julia Rogowska na Da Capo zwyciężyła w drugim półfinale Halowego Pucharu Polski, który odbywa się w ten weekend w Michałowicach. Zawodniczka naszego klubu po dwóch startach jest trzeca w kategorii juniorów z niewielką stratą do drugiego miejsca. Jutrzejsze finały w kategorii juniorów rozpoczną się o 16:50.

Jutro o godzinie 9:00 w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczniemy Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w skokach przez przeszody, w ramach których rozegrane zostaną Finały Halowego Pucharu Opolszczyzny 2018. Listy startowe zostały zamknięte, można je znaleźć na stronie zawodykonne, wszelkie zmiany możliwe są jedynie za zgodą sędziego głównego i po uiszczeniu zgodnej z propozycjami opłaty organizacyjnej. Pierwszy półfinał HPO w kategorii Mała Runda rozegrany zostanie w ramach konkursu zwykłego, a nie na styl. Listę par zakwalifikowanych do finałów HPO 2018 można znaleźć TUTAJ.

Przypominamy, że dzisiaj upływa termin zgłoszeń na Halowy Puchar Opolszczyzny oraz Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez przeszkody, które w najbliższy weekend odbędą się w hali zakrzowskiego GOSiRu. Zgłoszeń należy dokonywać poprzez panel na stronie zawodykonne.com

W niedzielę 18 marca o 11:00, serdecznie zapraszamy do hali GOSiRu w Zakrzowie, na finał Arden ECC - Driving CUP.

W tym roku już po raz jedenasty rozegrany zostanie Puchar Lewady. Pierwsze starty już za niespełna miesiąc w sobotę 7 kwietnia, w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakrzowie. Tradycyjnie już zawody będą rozgrywane w trzech kategoriach wiekowych: juniorów młodszych, juniorów i seniorów. Wiecej informacji można znaleźć na stronie Pucharu Lewady.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy