Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

W miniony weekend w Stajni Rybnica odbyły się Zawody Ogólnopolskie w ujeżdżeniu, w których z powodzeniem startowała ekipa Lewady. Jagoda Dąbrowska na klaczy Why Not rywalizowała w konkursach rundy juniorskiej, zajmując pierwsze miejsce w konkursie C2 i drugie miejsce konkursie C4. Mateusz Pola na Sandro startował w konkursach rundy młodych jeźdźców zajmując dwukrotnie miejsce trzecie i zwyciężając w niedzielnym konkursie Freestyle. Katarzyna Popiołek na klaczy Adrenalin po raz trzeci startowała w konkursach dużej rundy, uzyskując noty 61,974% i 63,816%. Bardzo udane starty w Rybnicy odnotowała nasza najbardziej doświadczona zawodniczka Żaneta Skowrońska. Zwyciężyła ona we wszystkich konkursach małej rundy na Romanticu P, za każdym razem uzyskując wynik powyżej 69%. W najbardziej prestiżowych konkursach dużej rundy, Żaneta Skowrońska zaprezentowała się na wałachu Love Me i z wynikami 67,456% (Inter II), 66,133% (Grand Prix), 67,542% (Grand Prix Freestyle) trzykrotnie tryumfowała. Był to pierwszy start wałacha Love Me na Zawodach Ogólnopolskich, a jednocześnie jeden z ostatnich sprawdzianów przed Mistrzostwami Polski.

Z okazji Światowych Dni Młodzieży mieliśmy dzisiaj przyjemność gościć w Lewadzie grupę młodych ludzi z Republiki Czeskiej, Libanu i Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym było to bardzo udane popołudnie i zapraszamy do naszej galerii, gdzie można zobaczyć krótką fotorelację autorstwa Elżbiety Kaliszewskiej.

Beata Stremle jest jedyną zawodniczką reprezentującą nasz kraj na prestiżowych i bardzo silnie obsadzonych zawodach CDI Aachen. We wczorajszym pierwszym starcie w konkursie Grand Prix CDI4*, Beata Stremler startująca na Rubiconie D z wynikiem 72,429% uplasowała się na szóstym miejscu, zajmując najwyższą lokatę spośród zawodników spoza Niemiec.

W naszej galerii można zobaczyć obszerną fotorelację z I turnusu wakacji, autorką zdjęć jest pani Aleksandra Paradowska, zapraszamy do oglądania. Tymczasem na czwartym turnusie wakacji zwolniły się dwa miejsca, to już chyba ostatnia szansa, aby zdążyć na tegoroczny obóz jeździecki w Lewadzie.

Serdecznie zapraszamy osoby pełnoletnie, a przede wszystkim studentów na tygodniowy obóz jeździecki w Zakrzowie w terminie 19-25 września 2016. Więcej informacji i kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na organizowany w Zakrzowie przez LKJ "LEWADA" kurs instruktorów rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, który odbędzie się w terminie 9-18.09.2016. Więcej informacji o szkoleniu, wymagania dotyczące uczestników, cenę oraz kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy