Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

HPŚO-A 2018 zakończony!

18 listopad, 2018

Żaneta Skowrońska-Kozubik na Victory (212,193%) zdobyła złoty medal Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi, medal srebrny dla Dagmary Kopeć na Butterfly (200,483%)a brązowy dla Joanny Jawor na Cortinie (196,435%). W kategorii juniorów pierwsze zdobyła Małgorzata Malkusch na Keiser Rubin (200,826%), drugie Kaja Koszowska na Morning Sun (192,142%), a trzecie Lena Czakańska na Gravioli (192,073%). W kategorii juniorów na kucach złoto wywalczyła Kaja Koszowska na Hormon Ponysport 203,065%, srebro Natalia Garbowska na Lunie 199,112% (LKJ Lewada), a brąz Maria Walczyńska-Graczyk na Mambie 194,489%. W pozostałych konkursach zwyciężali:
L2R - Maja Kucharska i Glamour PP, LKJ Lewada - 68,4000%
L3 - Monika Augustyniak i Verbena, Karkonoski Klub Jeździecki - 64,659%
P4 - Aleksandra Matkiewicz i Caesar, OSK Michalscy Trzebnica - 69,205%
D4 - Aleksandra Błachno i Deisi, Stowarzyszenie 4 You JK Wrocław - 63,229%
N6 - Maria Szmidt i Romeo G, OSK Michalscy Trezbnica - 67,805%
N7 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport, LKJ Lewada - 67,125%
CC6 ZR - Joanna Jawor i Cinnamon, KJ Okoły - 63,375%
CC6 ZO - Marek Szczur i Furst Avalon, KJK Szary Michałowice - 71,417%
Wyik dnia w konkursie Inter I Freestyle uzyskała Michalina Terlecka na Suleyken, OSK Michalscy Trzebnica - 72,042%. Komplet wyników z całych zawodów można znaleźć na stronie zawodykonne.com

Po dwóch półfinałach Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Żaneta Skowrońska-Kozubik na Victory (LKJ Lewada) z nota 140,735%, przed Dagmarą Kopeć na Butterfly 133,108% (LKJ Lewada) i Joanną Jawor na Cortinie 129,935% (KJ Okoły). W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajmuje Małgorzata Malkusch na Keiser Rubin 133,212% (LKJ Lewada), druga jest Kaja Koszowska na Morning Sun 127,597% (LKJ Lewada), a trzecia Lena Czakańska na Gravioli 127,300% (LKJ Ochaby). W kategorii juniorów na kucach prowadzi Kaja Koszowska na Hormon Ponysport 134,542% (LKJ Lewada) przed Natalią Garbowską na Lunie 131,271% (LKJ Lewada) i Marią Walczyńską-Graczyk na Mambie 129,375% (KS Centurion).
W pozostałych konkursach zwyciężali:
Konkurs Mistrzowski Zawodów w Paraujeżdżeniu - Bartosz Kabaciński i Alians 64,286%
L1R - Maja Kucharska i Glamour PP, LKJ Lewada - 69,350%
L2 - Monika Augustyniak i Verbena, Karkonoski Klub Jeździecki - 67,273%
P2 - Aleksandra Matkiewicz i Caesar, OSK Michalscy Trzebnica - 67,500%
D3 - Magdalena Doniec i Gonzo, JKS Cwał Truskolasy - 66,056%
N5 - Maria Szmidt i Romeo G, OSK Michalscy Trezbnica oraz Natalia Badura i Solaris Ventus, LKJ Lewada - 64,714%
N5 kuce - Maria Walczyńska-Graczyk i Mamba, KS Centurion - 61,929%
N3 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport, LKJ Lewada - 66,057%
CC2 - Joanna Jawor i Cinnamon, KJ Okoły - 64,276%
CC3 - Marek Szczur i Furst Avalon, KJK Szary Michałowice - 65,675%
Inter I - Michalina Terlecka i Suleyken, OSK Michalscy Trzebnica - 70,833%
Wynik dnia ponownie należał do zakrzowskiej pary Żaneta Skorwońska-Kozubik i Victory, która w konkursie C3 uzyskała notę - 71,140%. Jutro przejazdy rozpoczniemy o godzinie 8:00, listy startowe oraz komplet wyników z dzisiejszych startów można znaleźć na stronie zawodykonne.com

Wynik dnia podczas dzisiejszych konkursów HZOiR-A uzyskała zawodniczka Lewady Zakrzów Żaneta Skorwońska-Kozubik na Victory w konkursie C2 - 69,595%. W poszczegolnych konkursch zwyciężali:
Konkurs Drużynowy Zawodów w Paraujeżdżeniu - Bartosz Kabaciński i Alians 64,166%
L6R - Maja Kucharska i Glamour PP, LKJ Lewada - 66,500%
P6 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport, LKJ Lewada - 67,292%
L1 - Monika Augustyniak i Verbena, Karkonoski Klub Jeździecki - 66,842%
P1 - Aleksandra Matkiewicz i Caesar, OSK Michalscy Trzebnica - 67,700%
D2 - Marta Sitek i Magical memory, LKJ Lewada - 63,611%
N4 - Maria Szmidt i Romeo G, OSK Michalscy Trezbnica - 68,681%
N4 kuce - Maria Walczyńska-Graczyk i Mamba, KS Centurion - 62,778%
N2 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport, LKJ Lewada - 64,615%
C2 ZR - Joanna Jawor i Cortina, KJ Okoły - 64,189%
C2 ZO - Żaneta Skorwońska-Kozubik i Victory, LKJ Lewada - 69,595%
CC1 - Joanna Jawor i Tim, KJ Okoły - 63,542%
CC2 - Marek Szczur i Furst Avalon, KJK Szary Michałowice - 67,456%

Św. Jerzy - Katarzyna Popiołek i Galapagos, LKJ Lewada - 66,754%
Jutro przejazdy rozpoczniemy o godzinie 8:00, listy startowe oraz komplet wyników z dzisiejszych startów można znaleźć na stronie zawodykonne.com

 

Już jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczną się Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu, Zawody Ogólnopolskie w Paraujeżdżeniu oraz pierwsze półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu 2018. Zawodników i szefów ekip prosimy o zapoznanie się z BRAKIEM DOKUMENTACJI. Listy startowe na piątek, a od jutra także wyniki on-line, znaleźć można na stronie ZawodyKonne.com.

Podczas dzisiejszych konkursów HZRiT-B Zakrzów najlepsi okazali się: w dwufazowym konkursie klasy "N1" Julia Cichecka i Good Fellow, w konkursie zwykłym klasy "N" Anna Pęciak na Ledanaja II W, w konkursie "P" zwykłym Julia Majer na Waness, a w "L" zwykłym Kamelia Babicka i Libia. Komplet wyników z dzisiejszych zawodów znaleźć można TUTAJ. Na kolejne Regionalne i Towarzyskie Zawody w Skokach przez przeszkody zapraszamy do Zakrzowa w dniach 24-25 listopada 2018.

Michaela Karpisz na Briance zwyciężyła w konkursie zwykłym "N1", w dwufazowym "N" najlepsza okazała się Maja Bromboszcz na Madam W, a w konkursach zwykłych klasy "P" i "L" zwyciężyła Paulina Adamiec na Balou. Jutro zawody rozpoczynamy konkursem towarzyskim mini LL o godzinie 9:00, komplet wyników w dzisiejszych startów oraz listy startowe na niedzielę można znaleźć na stronie zawodykonne.com.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy