Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

Za niespełna dwa tygodnie w dniach 25-26 sierpnia w Zakrzowie odbędą się XXI Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd - Art Cup. W sobotę impreza rozpocznie się o 13:30, a w niedzielę o 12:00. Na zakrzowskim hipodromie zobaczymy zmagania artystów w czterech konkurencjach: ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody, western riding oraz powożeniu zaprzęgami. Mistrzostwom towarzyszą liczne atrakcje, w ramach których zobaczymy między innymi Teatr Konny Cabriola oraz pokazy psów: akrobatykę, agility i freesbee. Wstęp na imprezę jest wolny, więcej informacji, w tym program imprezy i listę gości, którzy potwierdzili obecność można znaleźć na na stronie artcup.pl

Zwolniły się dwa miejsca na V turnusie wakacji, który rozpocznie się 2 sierpnia. Nadal można tekże zgłaszać się na turnus VI, który rozpocznie się 12 sierpnia. Więcej informacji o obozach wakacyjnych organizowanych w naszym klubie można znaleźć TUTAJ.

W dniach 21-30 września zapraszamy na organizowany pod patronatem Polskiego Związku Jeździeckiego kurs Instruktorów Jeździectwa Powszechnego. Kurs realizowany będzie zgodnie z programem zaakceptowanym przez Radę Szkolenia Jeździeckiego PZJ, więcej informacji o szkoleniu, wymagania dotyczące uczestników, cenę oraz kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy osoby pełnoletnie, przede wszystkim studentów na tygodniowy obóz jeździecki w Zakrzowie w terminie 3-9 września 2018. Więcej informacji i kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

Wszystkich zainteresowanych wakacyjnym wypoczynkiem w LKJ Lewada, informujemy, że wolne miejsca pozostały tylko na VI turnusie w terminie 12-21 sierpnia. Wiecej informacji o obozach wakacyjnych można znaleźć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

Dominika Pączek na Quanti (131,383%) złotą medalistką Mistrzostw Polski Amatorów w ujeżdżeniu w kategorii juniorów! Wicemistrzynią została Weronika Wiącek na Morengo (131,538%), a na trzecim stopniu podium uplasowała się Adienna Dowha i Wega (129,663%). W kategorii seniorów Mistrzynią na rok 2018 została Monika Rzepka na Harnasiu (131,808%), a wicemistrzynią Magdalena Tomków-Bednarska na Shy-Boyu (129,199%). Serdecznie gratulujemy zwycięzcą i wszystkim uczestnikom, komplet wyników z XX Mistrzostw Polski Amatorów w ujeżdżeniu można znaleźć na stronie ZawodyKonne.com.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy