Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

         

 

AKTUALNOŚCI

Z okazji Światowych Dni Młodzieży mieliśmy dzisiaj przyjemność gościć w Lewadzie grupę młodych ludzi z Republiki Czeskiej, Libanu i Polski. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym było to bardzo udane popołudnie i zapraszamy do naszej galerii, gdzie można zobaczyć krótką fotorelację autorstwa Elżbiety Kaliszewskiej.

Beata Stremle jest jedyną zawodniczką reprezentującą nasz kraj na prestiżowych i bardzo silnie obsadzonych zawodach CDI Aachen. We wczorajszym pierwszym starcie w konkursie Grand Prix CDI4*, Beata Stremler startująca na Rubiconie D z wynikiem 72,429% uplasowała się na szóstym miejscu, zajmując najwyższą lokatę spośród zawodników spoza Niemiec.

W naszej galerii można zobaczyć obszerną fotorelację z I turnusu wakacji, autorką zdjęć jest pani Aleksandra Paradowska, zapraszamy do oglądania. Tymczasem na czwartym turnusie wakacji zwolniły się dwa miejsca, to już chyba ostatnia szansa, aby zdążyć na tegoroczny obóz jeździecki w Lewadzie.

Serdecznie zapraszamy osoby pełnoletnie, a przede wszystkim studentów na tygodniowy obóz jeździecki w Zakrzowie w terminie 19-25 września 2016. Więcej informacji i kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na organizowany w Zakrzowie przez LKJ "LEWADA" kurs instruktorów rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, który odbędzie się w terminie 9-18.09.2016. Więcej informacji o szkoleniu, wymagania dotyczące uczestników, cenę oraz kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ.

Już tylko dwa miesiące pozostały do XIX Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd - Art Cup. W tym roku imprezami towarzyszącymi Mistrzostwom będą dwa spektakle, które odbędą się w sali kina Chemik w Kędzierzynie-Koźlu: "Prezent urodzinowy" w reż. Jerzego Bończaka i "Pół na pół" w reż. Wojciecha Malajkata. Bilety już do nabycia w kasach MOK oraz on-line. Serdecznie polecamy!

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy