Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

AKTUALNOŚCI

Od 7 maja Lewada Zakrzów zaprasza ponownie na rekreacyjne jazdy konne. Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku o godzinie 17:00 (siodłanie), zapisy telefonicznie pod numerem 77 4875417. We wtorki i środy jazdy prowadzi pani Oliwia, w czwartki i piątki pani Ania.
W związku z pandemią koronawirusa na terenie ośrodka jeździeckiego jest obowiązek noszenia maseczek ochronnych (z wyjątkiem osób jeżdżących konno w danym momencie). Na placu treningowym w czasie jazd może przebywać maksyymalnie sześć osób. Na terenie ośrodka może przebywać jedna osoba towarzysząca na jednego jeźdźca - prosimy o zachowanie zgodnych z wymogami bezpieczęństwa odległości. Prosimy jeźdźców o korzystanie z rękawiczek podczas jazd oraz zajęć pielęgnacyjnych w stajni. Osobom odwiedzajacym stajnię zalecamy korzystanie z płynów do dezynfekcji rąk.

Wesołych Świąt!

11 kwiecień, 2020

Dużo zdrowia, spokoju, pogody ducha i cierpliwości z okazji świąt Wielkanocy
życzy Ekipa Lewady

Uprzejmie informujemy, że od 16 marca wszystkie jazdy rekreacyjne są odwołane, a nasza stajnia jest otwarta tylko dla pracowników i właścicieli koni.

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego koronawirusem, z przykrością informujemy, że wiosenna edycja Międzynarodowych Zawodów w Ujeżdżeniu CDI Zakrzów została odwołana.

W związku z komunikatem Zarządu Polskiego Związku Jeździeckiego o odwołaniu wszystkich jeździeckich imprez sportowych rozgrywanych od 16 marca 2020 do czasu odwołania, informujemy o odwołaniu Halowych Zawodów Regionalnych i Towarzyskich w Skokach przez przeszkody zaplanowanych na 21-22 marca 2020 roku.

W dniach 13-15 marca 2020 roku w hali zakrzowskiego GOSiRu rozgrywane będą Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu. Zawody odbywają się bez udziału publiczności - SĄ ZAMKNIĘTE DLA WIDZÓW Z ZEWNĄTRZ! W związku z zaistniałą sytuacją, prosimy zawodników i szefów ekip o całkowite powstrzymanie się z przynoszeniem paszportów do biura zawodów. Prosimy aby paszporty były dostępne przy wyrywkowej kontroli lub w przypadku wylosowania konia do prób antydopingowych.
Wyniki z zawodów i listy startowe dostępne są na stronie ZawodyKonne.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy