Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

AKTUALNOŚCI

Po dwóch dniach rywalizacji na zakrzowskim czworoboku w Halowym Pucharze Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Anna Mierzwińska na Darko (138,606%) przed Natalią Badurą na Solaris Ventus (133,189%) i Małgorzata Malkusch na Keiser Rubin (132,479%). W katerorii juniorów prowadzi Martyna Butryn na Q10 (134,224%), na drugim miejscu plasuje się Agata Żabska i Dumka na Dwa Serca (131,609%), a na trzecim Magdalena Doniec na Gonzo (131,118%). Jutro starty rozpoczynamy o 8:00 konkursem klasy D-4. Komplet list startowych na jutro i wyniki z dwóch dni zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne.
Zwycięzcy poszczególnych konkursów z drugiego dnia zawodów:
ZR 17 - L-2 - Zofia Basińska i Sisi (SS Vidavia) - 69,659%
ZR 18 - P-2 - Anna Mierzwińska i Fibonacci (KJ Pegaz) - 73,182%
ZR 19 - N-5 - Kamil Puliński i Frodo G (KJ Lider Radzionków) - 68,500%
ZO 20 - D-3 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,778%
ZO 21 - N-3 - Kaja Koszowska i Hormon Ponysport (LKJ Lewada Zakrzów) - 65,110%
ZR 22 - C-3 - Anna Mierzwińska i Darko (KJ Pegaz) - 69,237%
ZO 23 - C-3 - Karolina Mazurek i Lider (Sudecki LKJ Książ) - 69,649%
ZO 25 - CC-3 - Małgorzata Malkusch i Lanzelot (LKJ Lewada Zakrzów) - 64,912%
ZO 26 - CC-5 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 68,553%
ZO 27 - CS-1 - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 64,386%

Po pierwszych półfinałach Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu w kategorii seniorów prowadzi Anna Mierzwińska na Darko (69,369%) przed Natalią Badurą na Solaris Ventus (66,171%) i Małgorzatą Malkusch na Keiser Rubin (65,856%). W katerorii juniorów prowadzi Laura Mazurek na Hope (67,300%), a na drugim miejscu plasują się Martyna Butryn na Q10 i Magdalena Doniec na Gonzo (66,800%). Jutro starty rozpoczynamy o 8:00 konkursem klasy L-2. Komplet list startowych na jutro i wyniki z pierwszego dnia zawodów można znaleźć na stronie ZawodyKonne. Zwycięzcy poszczególnych konkursów z pierwszego dnia zawodów:
ZR 3 - L-1 - Maja Włodarkiewicz i Primo J - 67,237%
ZR 4 - P-1 - Anna Mierzwińska i Fibonacci (KJ Pegaz) - 70,800%
ZR 5 - N-4 - Kamil Puliński i Ginger (KJ Lider Radzionków) - 68,264%
ZO 6 - D-2 - Dionizy Polikowski i Qiu (JKS Stajnia Brzózki) - 68,222%
ZO 8 - C-2 - Anna Mierzwińska i Darko (KJ Pegaz) - 69,369%
ZO 9 - C-2 - Natalia Badura i Solaris Ventus (LKJ Lewada Zakrzów) - 66,171%
ZR 10 - CC-1 - Karolina Mazurek i Lider (Sudecki LKJ Książ) - 65,972%
ZO 11 - CC-2 - Ewelina Gos i Gold Quoterback (SK Dębno) - 66,009%
ZO 12 - CC-4 - Katarzyna Popiołek i Galapagos (LKJ Lewada Zakrzów) - 67,281%
ZO 13 - CS-1A - Anna-Maria Gawłowska i Cardamon (KJ Golden Dream) - 64,605%

Już jutro w hali zakrzowskiego GOSiRu rozpoczną się Halowe Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w Ujeżdżeniu oraz pierwsze półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu 2019. Zawodników i szefów ekip prosimy o zapoznanie się z BRAKIEM DOKUMENTACJI. Listy startowe na piątek, a od jutra także wyniki on-line, znaleźć można na stronie ZawodyKonne.com.

Dominika Pączek na Quanti z notą 194,379% zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w Paraujeżdżeniu, które w dniach 9-11 listopada odbywały się w Sopocie. Dominika od kilku lat trenuje pod okiem Żanety Skowrońskiej-Kozubik, a od lutego 2019 reprezentujr barwy naszego LKJ Lewada.

Zapraszamy na szkolenia dla instruktorów Polskiego Zwiazku Jeździeckiego:
- 29 listopada - 8 grudnia kurs Instruktorów Jeździectwa Powszechnego PZJ (nr T/U/J/102/2019),
- 8 grudnia egzamin na Instruktora Szkolenia Podstawowego (nr T/U/J/103/2019), przeznaczony dla uczestników kursu posiadających minimum srebrną odznakę jeździecką PZJ oraz dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje, które posiadają srebrną odznakę jeździecką PZJ oraz uprawnienia Instruktora Jeździectwa Powszechnego PZJ, albo instruktora IRR nadane przez MS lub TKKF.
Wymagania dotyczące kandydatów na instruktorów, kartę zgłoszenia, cenę i pozostałe informacje można znaleźć TUTAJ

Przemysław Czekaj na Quintusie 93 zwyciężył w dwufazowym konkursie "N1", a Aleksandra Ryt na Samiro w zwykłym "N". W konkursie zwykłym klasy "P" najlepsza okazała się Paulina Biskup na Sisi Sza, a w "L" Anna Hernik i Aquador - komplet wyników z dzisiejszych startów można znaleźć na stronie zawodykonne.com Na kolejne zawody w skokach przez przeszkody zapraszamy do Zakrzowa za dwa tygodnie w dniach 23-24 listopada, będzie to siódma i ósma kwalifikacjia do Halowego Pucharu Opolszczyzny 2020, już można wysyłać zgłoszenia przez panal na stronie zawodykonne.com

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy