Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
Tel.: 77 4875417, fax 77 4875364, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

 

 

AKTUALNOŚCI

Podczas odbywających się w ten weekend w Radzionkowie Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu, Żaneta Skowrońska-Kozubik na Romanticu P z notą łączną 132,810% zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski Seniorów. Dla naszej amazonki to dziesiąty medal Mistrzostw Polski seniorów i czternasty w całej jeździeckiej karierze. W Mistrzostwach Polski Seniorów 2019 zwyciężyła Katarzyna Milczarek na Dżeko, srebro wywalczyła Aleksandra Szulc na Mira P, trzecie miejsce zajęła Żaneta Skowrońska-Kozubik, a na czwartym uplasował się zawodnik LKJ Lewada Mirosław Betka na Follow Me. Nasz Klub reprezentowali ponadto w kategorii juniorów Julia Rogowska (5 miejsce), Maria Stelmaszyk (9 miejsce), Małgorzata Malkusch (10 miejsce), a w kategorii młodych jeźdźców na ósmym miejscu uplasowała się Jagoda Dąbrowska.
Dzisiaj podczas dekoracji Mistrzostw Polski trener, założyciel i wieloletni presez LKJ Lewada Andrzej Sałacki odebrał z rąk Pani Wandy Wąsowskiej Wielką Honorową Złotą Odznaką Polskiego Zwiazku Jeździeckiego.

Zapraszamy na Puchar Lekarzy Weterynarii oraz Lekarzy w Ujeżdżeniu oraz Skokach przez przeszkody, który odbędzie się w dniach 28-29 września w hali zakrzowskiego GOSiRu. Organizatorami zawodów są LKJ Lewada oraz Opolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna, zgłaszać należy się przez panel na ZawodyKonne.com, gdzie można znaleźć także propozycje zawodów.

Na profilu FB Lewady, można zobaczyć zdjęcia z XXII Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd autorstwa Łukasza Kowalskiego - zapraszamy do oglądania.

W najbliższy poniedziałek - 2 września - rozpoczniemy Kurs Instruktorów Jeździectwa Powszechnego Polskiego Związku Jeździeckiego. Uczestników kursu prosimy o zgłaszanie się do biura LKJ Lewada w poniedziałek w godzinach 10:00-13:30, o 14:00 obiad, a o 15:00 pierwsze zajęcia. Więcej informacji o szkoleniu, wymagania dotyczące uczestników, cenę oraz kartę zgłoszenia można znaleźć TUTAJ.

W środę 28 sierpnia w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zakrzowie odbędzie się egzamin na brązową i srebrną odznakę PZJ. Egzamin rozpoczniemy o godzinie 15:00 ujeżdżeniem na małej hali, następnie skoki na duzej hali i na zakończenie teoria. Komisja egzaminacyjna panowie Włodzimierz Gajda i Marek Ruda.

Zbliża się Art Cup 2019

13 sierpień, 2019

Za dwa i pół tygodnia hipodrom Lewady będzie gościł ludzi kultury i sztuki, którzy są sympatykami koni i jeździectwa. W dniach 31 sierpnia - 1 września zapraszamy na XXII Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd - program imprezy i listę zaproszonych gości znajdziecie na stronie Art Cup. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Szukaj w serwisie

Nasi Partnerzy