Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Mistrzostwa Opolszczyzny w Ujeżdżeniu 2018 - zakończone

Kaja Koszowska na Hormon Pony Sport (LKJ Lewada) z nota 135,909% obroniła zdobyty przed rokiem tytuł Mistrzyni Opolszczyzny w Ujeżdżeniu w kategorii juniorów. Srebrny medal zdobyła reprezentantka LKJ Ochaby Lena Czakańska na Victory (133,091%), a brązowy para z KJ Zbrosławice Larysa Haberstroh na Claire LG (128,270%). W kategorii seniorów Mistrzynią Opolszczyzny została reprezentantka LKJ Lewada Katarzyna Popiołek na Morning Sun (134,967%), wicemistrzynią Aleksandra Pośpiech na Hunie I (128,970%) - także LKJ Lewada, a miejsce na trzecim stopniu podium przypadło zawodniczce LZJ Drama Zbrosławice Jolancie Tarczyńskiej, która na klaczy Iga uzyskała notę 121,822%.
Wśród amazonek rywalizujących w damskim siodle najlepsza okazała się Oliwia Sobel na J'Adore (LKJ Lewada), drugie miejsce zajęła Dorota Taras na Predazzo (KJ Platan Wrocław), a trzecie Sonia Schwalbe na Delcie (LKJ Moszna).
Wyniki klasyfikacji Mistrzostw Opolszczyzny w Ujeżdżeniu 2018 oraz komplet wyników z Zawodów Regionalnych i Towarzyskich można znaleźć TUTAJ.