Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Półfinały Halowego Puchary Śląska Opolskiego i HZRiT-A - wyniki dzień pierwszy i lista na finały

Dzisiaj rozegrane zostały półfinały Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w Ujeżdżeniu. W kategorii Nadzieje Jeździeckie prowadzi Karolina Jatkowska na Samsonie z notą 67,632%, na drugim miejscu plasuje się Oliwia Grochowska na Norwegii (66,4477%), a trzecie miejsce zajmuje Natalia Garbowska na Lunie (66,053%). W kategorii juniorów ponownie najlepsza okazała się Karolina Jatkowska na Samsonie (65,100%), druga w półfinale była Katarzyna Hałoń na Atlantic Magic (64,100%), a trzecia Natalia Garbowska na Lunie (63,600%). Wśród seniorów dominowała Natalia Badura na Sarumanie GT (66,217%), na drugim miejscu uplasował się Adam Brodowski na Zawoeways (64,324%), a trzecie miejsce zajęła Aleksandra Pośpiech na Hunie I (62,905%). Wynik dnia 69,672% dla Żanety Skowrońskiej na Romanticu P w konkursie Św. Jerzy, a komplet wyników z półfinałów HPŚO i HZR-A można znaleźć TUTAJ.
Jutro zawody rozpoczną się o godzinie 8:00, dekoracja Halowego Pucharu Śląska Opolskiego w ujeżdżeniu o 13:10, a z listą startową na jutrzejsze konkursy można zapoznać się TUTAJ.