Ludowy Klub Jeździecki LEWADA, ul. Parkowa 23, 47-263 Zakrzów
tel.: 77 4875417, e-mail: lewada@kjlewada.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00

Eliminacje MPA zakończone!

Dzisiaj zakończyliśmy Eliminacje Mistrzostw Polski Amatorów w Ujeżdżeniu, wyrównany poziom zawodników zapowiada ciekawą rywalizację w finałach, które odbędą się w dniach 6-7 czerwca 2015. W dzisiejszym konkursie juniorów zwyciężyła Aleksandra Gurnacz na Popradzie (62,789%), druga była Marta Sitek na Granulce (61,058%), a trzecia Andżelika Nowakowska na Bajce (60,866%). W kategorii seniorów ponownie zwyciężył Krzysztof Kośmider na Carnivalu (65,625%), druga była Katarzyna Myśliwczyk na Krusie (64,375%), a trzecia Asenata Adamus na Krusie (63,750%).

W Eliminacjach Mistrzostw Polski Amatorów w ujeżdżeniu w kategorii juniorów zwyciężyła Aleksandra Gurnacz (124,232%), drugie miejsce zajęła Marta Sitek (124,135%), a trzecie Andżelika Nowakowska (121,503%). Najlepszym seniorem okazał się Krzysztof Kośmider (131,000%), który wyprzedził Katarzynę Myśliwczyk (129,250%) i Asenatę Adamus (126,000%). Z wynikami z niedzielnych startów i klasyfikacją końcową można zapoznać się w załącznikach poniżej.